Psikoloji tercümeleri

Psikoloji tercümeleri için bize danışabilirsiniz.

Tıpla ilgili olan sözlü ve yazılı tercümeler insan sağlığı ile bağlantılı olduğu için tercümede yapılacak en küçük bir hata bile geri dönüşü mümkün olmayan sonuçlara yol açabilir. 2006 yılında faaliyet göstermeye başlayan Semantik Çeviri Bürosu tıp ve eczacılık fakültelerinden mezun uzman tercümanları ve redaktörleri sayesinde olabilecek en iyi kalitede medikal tercüme hizmetleri sağlamaktadır. psikoloji tercümeleri çözümleri sunmakta olduğumuz müşteriler içinde, tıp doktorları, devlet hastahaneleri, özel hastaneler, medikal cihaz üreticileri, araştırma merkezleri ve global farmakoloji şirketleri bulunmaktadır.

10 yılı aşkın bir süredir medikal tercümeler kapsamında yüzlerce projeyi hep zamanında ve üstün başarıyla tamamladık. Aşağıda sunduğumuz listede tıp çevirisi hizmetleri verdiğimiz konu başlıklarından bazı örnekleri bulabilirsiniz:

KÜB KT, Tıbbi Yazılım, Patent Başvurusu, BT, Psikiyatri, Pratisyen Hekimlik, Deri Hastalıkları, Diyagnostik Görüntüleme, Supramoleküler Kimya, Çocuk Nefrolojisi, Tıbbi Cihaz Kullanım Kılavuzu, Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji, İşçi Sağlığı ve Güvenliği, Tıbbi Ürün Katalogu, Mikrocerrahi, Enfeksiyon Hastalıkları, Pediatri, Kadın Doğum Hastalıkları, Boşaltım Sistemi Hastalıkları, Radyasyon Onkolojisi, Epikriz, Çocuk Cerrahisi, Tıbbi Gereç, Medikal Malzeme, Medikal Alet, Algoloji, Geriatri, Farmakoloji, Psikoterapi, Akademik Yayın, Sağlık Araştırması, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Okul Hekimliği, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Tıbbi Web Sitesi, Nörofizyoloji, Adli Psikiyatri, Neonatoloji, Tıbbi Kitapçık, Patoloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Psikopatoloji, Diyagnostik, Tıbbi Vaka Sunumu, Spor Hekimliği, İmmunoloji, Radyografi, Sağlık Ekonomisi Araştırması, Acil Tıp, Deniz Hekimliği, Araştırma Broşürü, Endokrinoloji, Anestezi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kalp Damar Cerrahisi, Pazar Araştırması, İşyeri Hekimliği, İnorganik Kimya, Ortodonti, Tıbbi Malzeme, Moleküler Genetik, Çocuk İmmünolojisi, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Kolorektal Cerrahi, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, Hava ve Uzay Hekimliği, Medikal Cihaz Teknik Şartname, Bağışıklık Testi, Koruyucu Diş Hekimliği.

psikoloji tercümeleri

Semantik Tercüme Bürosu olarak Türkiye’nin sadece kentlerinde değil aynı zamanda ilçelerinin önemli bir kısmında da tercüme ve çeviri hizmetleri veriyoruz. psikoloji tercümeleri konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet sunuyoruz.

Ordu – Akkuş, Kırklareli – Kofçaz, Ordu – Korgan, Balıkesir – Havran, Konya – Akşehir, Bitlis – Tatvan, Uşak – Banaz, Diyarbakır – Hazro, Sinop – Türkeli, Aydın – Buharkent, Mardin – Derik, Mersin – Bozyazı, Muş – Korkut, Erzincan – Kemaliye, Kayseri – Kocasinan, Niğde – Çiftlik, Kayseri – Melikgazi, Artvin – Arhavi, Antalya – Demre, Muğla – Ula, Karaman – Başyayla, Karabük – Ovacık, Van – Saray, Yalova – Çınarcık, Bilecik – İnhisar, Iğdır – Karakoyunlu, Malatya – Battalgazi, Kırklareli – Pehlivanköy, Çankırı – Korgun, Afyonkarahisar – Bayat, Diyarbakır – Sur, Muğla – Fethiye, Elazığ – Palu, Van – Çaldıran, Ağrı – Diyadin, Kastamonu – İhsangazi, İstanbul – Zeytinburnu, Van – Özalp, Mardin – Nusaybin, İstanbul – Beylikdüzü, Hatay – Reyhanlı, Edirne – Meriç, Bingöl – Yedisu, Kayseri – Talas, Afyonkarahisar – İhsaniye, Rize – İyidere, Hakkari – Yüksekova, Kayseri – Sarız, Bursa – Yıldırım, Kocaeli – Kandıra, Kastamonu – Cide, Edirne – Lalapaşa, Kırşehir – Akpınar, Kars – Sarıkamış, Edirne – İpsala, Aksaray – Gülağaç, Batman – Gercüş, İstanbul – Üsküdar, Amasya – Merzifon, Tunceli – Pülümür, Karaman – Kazımkarabekir, Amasya – Gümüşhacıköy, Nevşehir – Gülşehir, Karabük – Eflani, Rize – Çamlıhemşin, Adana – Kozan, Tokat – Sulusaray, Gaziantep – Yavuzeli, Çankırı – Yapraklı, Muş – Varto

Bugünün küreselleşen dünyasında en yüksek nitelikli çevirilerin sadece ve sadece o dilin konuşulduğu ortamda üretilebileceğine inanıyoruz. Bu nedenle tüm tercüman ve redaktörlerimiz sadece kendi ana dillerinde çeviri hizmeti sunuyorlar.

Verdiğimiz kaliteli ve güvenilir hizmet yüzünden bize güvenmiş olan çok sayıda müşterimizden bizi takdir eden ve bize teşekkür eden e-postalar almaktayız. Aşağıda bunlardan bazılarını okuyabilirsiniz:

 • Analiz raporlarımızın Fransızcaya tercüme edilmesinde çok profesyonelce çalışarak harika bir iş çıkarttınız. psikoloji tercümeleri alanındaki becerinize hayran kaldım. Gerçekten çok teşekkür ediyorum.
  (Tıp Doktoru)
 • Semantik Çeviri Bürosunu hocam tavsiye etmişti. Master tezimin Kazakçaya tercümesi son derece iyi oldu. Teşekkürlerimiz kabul edin lütfen.
  (Yardımcı Doçent)
 • Tıbbi çeviriler hastanemiz açısından çok kritik. Sağlık kurumumuza gelen hastane raporlarında söz konusu olabilecek en ufak bir tercüme hatası hastalarımızın sağlığının bozulmasına yol açabilir. Semantik Çeviri Bürosu işimizin hassasiyetini bildiğinden tercümelere her zaman aşırı itina gösteriyor. (Hastane Yöneticisi)
 • Şirketinizin proje yöneticileri hakikaten çok çok başarılılar. tüm tercüme projelerimizde projelerin başından sonuna kadar bizimle sürekli olarak iletişim kurarak gereken her yerde bize sorular yönelttiler, bizim görüşümüzü aldılar. Projenin gidişatı hakkında sürekli bize bilgi aktardılar. Onlarla çalışmak haz veriyor.
  Genel Müdür
 • Hastanemiz için çeviri belleği hazırladığınızdan çeviri giderimiz azaldı. Şirketinizi seçmekle yerinde bir karar almışız. Geliştirdiğiniz yüksek teknoloji ile övünebilirsiniz. Tanıdığımız tüm şirketlere sizi tavsiye ediyoruz. İç Satın Alma Müdürü
 • psikoloji tercümeleri alanında uygun bir tercüme bürosu bulmak gerçekten zor. Bu işte uzmanlık sahibi az sayıda firmadan biri de Semantik Tercüme Bürosu. Tıbbi terminolojiye son derece hakimler.
  (Onkoloji Uzmanı)
 • Medikal çeviriler konusunda bu kadar becerikli olmanıza gerçekten hayret ettim. Bu alanda bundan önce çalıştığımız yabancı kurumların tamamından çok daha ustasınız.
  (Akademisyen)
 • Çeviri bürolarıyla işbirliği yapmak hastanemiz için hep sorun olmuştu. Semantik Çeviri sayesinde bu problemden kurtulduk. Profesyonel uzmanları ile kaliteli hizmet sağladıklarını özellikle vurgulamak istiyorum.
  (Doktor)
 • Medikal aygıtlarımızın bakım kılavuzlarını çok sayıda dile başarıyla çevirdiniz. DTP (Masa üstün yayıncılık) konusunda da çok iyisiniz. Bundan böyle hep tercüme büronuzla işbirliği yapacağız.
  (Pazarlama Müdürü)
 • Hesaplı fiyat, eşsiz kalite… Şirketimizi çeviri kaygısından tamamen kurtardığınız için size minnettarız.
  (Genel Müdür)
 • Kurumumuz adına oluşturduğunuz tıp terimleri sözlüğü bize gerçekten çok yarar sağladı. Aradan onca sene geçmesine karşın halen sözlüğümüzden yararlanmayı sürdürüyoruz.
  (Uzman Doktor)
 • Bugüne dek işlerimizi teslim ettiğimiz çeviri bürolarının tümünden ne kadar da farklısınız. Yüksek kaliteniz, güvenilir, doğru ve özenli çalışmalarınız ve hesaplı fiyatlarınız için şirketinize teşekkür etmeyi bir borç biliyorum.
  (Hastana yöneticisi)
Hem Türkiye’de hem de yurt dışında bulunan çok kıymetli müşterilerimize yüzlerce dil çiftinde medikal çeviri çözümleri sağlıyoruz. Psikoloji tercümeleri hizmeti sunmakta olduğumuz dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Uygurca psikoloji tercümeleri, Gagavuzca psikoloji tercümeleri, Kazakça psikoloji tercümeleri, Ukraynaca psikoloji tercümeleri, İbranice psikoloji tercümeleri, Yunanca psikoloji tercümeleri, Moğolca psikoloji tercümeleri, Arnavutça psikoloji tercümeleri, Bulgarca psikoloji tercümeleri, Gürcüce psikoloji tercümeleri, Zuluca psikoloji tercümeleri, Fransızca psikoloji tercümeleri, Malayca psikoloji tercümeleri, Danca psikoloji tercümeleri, Çeçence psikoloji tercümeleri, Tatarca psikoloji tercümeleri, Filipince psikoloji tercümeleri, Hırvatça psikoloji tercümeleri, Altayca psikoloji tercümeleri, Katalanca psikoloji tercümeleri, İngilizce psikoloji tercümeleri, Çince psikoloji tercümeleri, İtalyanca psikoloji tercümeleri, Felemenkçe psikoloji tercümeleri, Türkçe psikoloji tercümeleri, İspanyolca psikoloji tercümeleri, Vietnamca psikoloji tercümeleri, Hollandaca psikoloji tercümeleri, Slovence psikoloji tercümeleri, Almanca psikoloji tercümeleri, Romence psikoloji tercümeleri, Kürtçe psikoloji tercümeleri, Özbekçe psikoloji tercümeleri, Moldovca psikoloji tercümeleri, İsveççe psikoloji tercümeleri, Azerice psikoloji tercümeleri, Makedonca psikoloji tercümeleri, Fince psikoloji tercümeleri, Farsça psikoloji tercümeleri, Japonca psikoloji tercümeleri, Sanskritçe psikoloji tercümeleri, Korece psikoloji tercümeleri, Hintçe psikoloji tercümeleri, Rusça psikoloji tercümeleri, Çekçe psikoloji tercümeleri, Macarca psikoloji tercümeleri.

Psikoloji tercümeleri konusunda Türkiye’nin en başarılı şirketi: Semantik Çeviri

Psikoloji tercümeleri ile ilgili tüm gereksiniminiz için çeviri firmamıza e-posta atabilir veya bunun yerine bizi telefonla arayabilirsiniz :
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

psikoloji tercümeleri

Firmamızı diğer tüm rakiplerimizden ayıran en önemli farklar üstün teknolojik altyapımız, büyük ve karmaşık projelerdeki ustalığımız, ahlaki ilkelere verdiğimiz önem, ve tercüme işleminin başından sonuna kadar ciddiyetle gerçekleştirdiğimiz kalite süreçleridir.

psikoloji tercümeleri

Medikal tercümelerde neden bizi tercih etmelisiniz?

psikoloji tercümeleri

Yazan : Zeliha Karahan

anahtar sözcük kümesi
tercüme bürosu, tıbbi tercüme, tıbbi çeviri bürosu, medikal çeviri, medikal tercüme, psikoloji tercümeleri, tıbbi tercüme bürosu, çeviri bürosu, tıbbi çeviri.

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Blog