Psikiyatri çevirisi

Psikiyatri çevirisi talepleriniz için ülkemizin en iyi tercüme bürosu ile çalışın.

Medikal konulara ilişkin çeviri faaliyetleri insanların sağlığı ile ilişkili olduğu için çeviride yapılacak bir hata tamiri mümkün olmayan sonuçlara neden olabilir. Sektörün lideri olan tercüme büromuz tıp fakültelerinden mezun uzman tercümanları ve redaktörleri ile olabilecek en iyi kalitede tıbbi çeviriler gerçekleştirmektedir. psikiyatri çevirisi sunmakta olduğumuz müşteriler içinde, medikal cihaz üreticisi firmalar, tıp doktorları, araştırma merkezleri, büyük ilaç üreticileri, devlet hastahaneleri ve büyük özel hastaneler bulunmaktadır.

psikiyatri çevirisi

Dünyanın beş kıtasında bulunan kurumsal müşterilerimize onlarca dilde medikal tercüme ve yerelleştirme hizmeti sunmaktayız. Psikiyatri çevirisi alanında hizmet sağladığımız dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Letonca psikiyatri çevirisi, Vietnamca psikiyatri çevirisi, Norveççe psikiyatri çevirisi, Almanca psikiyatri çevirisi, Kazakça psikiyatri çevirisi, Urduca psikiyatri çevirisi, Rusça psikiyatri çevirisi, Fransızca psikiyatri çevirisi, Süryanice psikiyatri çevirisi, Farsça psikiyatri çevirisi, Romence psikiyatri çevirisi, Flamanca psikiyatri çevirisi, Kürtçe psikiyatri çevirisi, Slovence psikiyatri çevirisi, Moldovca psikiyatri çevirisi, Çince psikiyatri çevirisi, Sırpça psikiyatri çevirisi, Gürcüce psikiyatri çevirisi, Tatarca psikiyatri çevirisi, İsveççe psikiyatri çevirisi, Bulgarca psikiyatri çevirisi, Rumca psikiyatri çevirisi, Fince psikiyatri çevirisi, Filipince psikiyatri çevirisi, Macarca psikiyatri çevirisi, Çeçence psikiyatri çevirisi, İspanyolca psikiyatri çevirisi, Lehçe psikiyatri çevirisi, Altayca psikiyatri çevirisi, Yunanca psikiyatri çevirisi, Gagavuzca psikiyatri çevirisi, Arnavutça psikiyatri çevirisi, Özbekçe psikiyatri çevirisi, Sanskritçe psikiyatri çevirisi, Bangladeşçe psikiyatri çevirisi, Uygurca psikiyatri çevirisi, İngilizce psikiyatri çevirisi, Türkçe psikiyatri çevirisi, Japonca psikiyatri çevirisi, İbranice psikiyatri çevirisi, Azerice psikiyatri çevirisi, Türkmence psikiyatri çevirisi, Ukraynaca psikiyatri çevirisi, Moğolca psikiyatri çevirisi, İtalyanca psikiyatri çevirisi, Hollandaca psikiyatri çevirisi.

Psikiyatri çevirisi alanında ülkemizin en iyi firması: Semantik Tercüme

Psikiyatri çevirisi konusundaki istekleriniz ya da sorularınız için Semantik Tercüme’ye mail gönderebilir ya da isterseniz doğrudan bizi arayabilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

psikiyatri çevirisi

Kaliteli tercümelerimiz için bize güvenmiş olan müşterilerimizden övgü içeren e-mail mesajları bize ulaşıyor. Aşağıda bu mesajlardan bazılarını okuyabilirsiniz:

 • Firmamız adına oluşturduğunuz medikal sözlük gerçekten çok işimize yaradı. Aradan uzun süre geçmiş olmasına karşın halen o sözlükten yararlanmayı sürdürüyoruz.
  (Tıp Doktoru)
 • Semantik Tercüme Bürosunun proje koordinatörleri gerçekten çok çok başarılılar. tercüme ve lokalizasyon projelerimizde projelerin en başından en sonuna kadar bizimle sürekli olarak temas kurup ihtiyaç olan her yerde bize sorular sordular, bizden fikir aldılar. Projenin gidişatı hakkında bize sürekli bilgi ilettiler. Onlarla işbirliği yapmak keyif veriyor.
  Uzman Doktor
 • Tercüme şirketleriyle birlikte çalışmak kurumumuz için hep bir problem olmuştu. Semantik Tercüme Bürosu ile bu sorundan kurtulduk. Yetkin, profesyonel kadroları ile çok kaliteli hizmet sağladıklarını özellikle ifade etmek istiyorum.
  (Genel Müdür Asistanı)
 • Tercüme büronuzu hocam bana önermişti. Ar-Ge çalışmalarımın İtalyancaya çevirisi çok iyi oldu. Size ne kadar teşekkür etsem azdır.
  (Araştırma Görevlisi)
 • Medikal tercümeler bizim açımızdan çok kritik. Hastanemize gelen epikriz raporlarında yapılabilecek en küçük bir tercüme hatası hastalarımızın sağlığının bozulmasına yol açabilir. Semantik Çeviri Bürosu işimizin hassasiyetini bildiğinden tercümelere her zaman aşırı itina gösteriyor. (Hastahane Sahibi)
 • Çok iyi fiyat, eşsiz kalite… Hastanemizi tercüme kaygısından kurtardığınız için minnettarız size.
  (Genel Müdür Yardımcısı)
 • Doktor ve analiz raporlarımızın Bulgarcaya çevirisinde profesyonelce çalışarak etkileyici bir performans sergilediniz. Medikal raporların çevirisindeki beceriniz hayranlık verici. Gerçekten teşekkür ediyorum.
  (Hastane Müdürü)
 • Tıbbi çeviriler alanında bu denli usta olmanıza şaşırdım. Bu alanda bundan önce çalıştığımız yabancı çeviri firmalarının tamamından beceriklisiniz.
  (Akademisyen)
 • Bugüne dek çalışmış olduğumuz bütün çeviri şirketlerinden ne kadar da farklısınız. Yüksek kaliteniz, disiplinli çevirileriniz ve uygun fiyatlarınız için şirketinize teşekkür etmeyi bir borç biliyorum.
  (Pazarlama Müdürü)
 • Medikal aygıtlarımızın bakım kılavuzlarını 30’dan fazla dile mükemmel bir şekilde çevirdiniz. Tıbbi ve teknik terminolojiye çok hakimsiniz. Bundan sonra sürekli olarak Semantik Tercüme Bürosu ile çalışacağız.
  (Pazarlama Müdürü)
 • psikiyatri çevirisi alanında iyi bir tercüme bürosu bulmak çok kolay değil. Bu alanda hem tecrübe hem uzmanlık sahibi az sayıda şirketten biri de Semantik Tercüme Bürosu. Tıp terimlerine hakimiyetleri çok iyi.
  (Onkoloji Uzmanı)
 • Bizim için çeviri belleği hazırlamış olduğunuz için tercümeye ayırdığımız bütçe azaldı. Sizi seçmekle çok yerinde bir karar vermişiz. Sahip olduğunuz teknoloji ile övünebilirsiniz. Tanıdığımız tüm şirketlere sizi öneriyoruz. Hastane sahibi

psikiyatri çevirisi

Semantik Çeviri olarak ülkemizin sadece kentlerinde değil aynı zamanda çok sayıda ilçesinde de tercüme çözümleri sağlıyoruz. psikiyatri çevirisi konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet veriyoruz.

Zonguldak – Gökçebey, Düzce – Cumayeri, Hakkari – Çukurca, Diyarbakır – Hani, Adana – Yumurtalık, İzmir – Bornova, Kastamonu – Abana, Isparta – Aksu, Rize – Çamlıhemşin, Trabzon – Dernekpazarı, Aksaray – Ortaköy, Hatay – Reyhanlı, Denizli – Baklan, Niğde – Ulukışla, Van – Saray, Tunceli – Mazgirt, Samsun – Terme, Şırnak – Beytüşşebap, Çanakkale – Bayramiç, Erzincan – Refahiye, Gümüşhane – Şiran, Adıyaman – Tut, Şırnak – İdil, Tunceli – Hozat, Bitlis – Tatvan, Adıyaman – Gölbaşı, Antalya – Manavgat, Zonguldak – Devrek, Kırklareli – Lüleburgaz, Aydın – Koçarlı, Burdur – Gölhisar, Zonguldak – Alaplı, Eskişehir – Han, Sakarya – Erenler, Balıkesir – Balya, Bayburt – Demirözü, Gaziantep – Şahinbey, Bursa – Yıldırım, Ardahan – Çıldır, Siirt – Pervari, Ağrı – Eleşkirt, Bingöl – Karlıova, Tekirdağ – Muratlı, Kütahya – Altıntaş, Sakarya – Serdivan, Ankara – Çubuk, Amasya – Gümüşhacıköy, Adıyaman – Sincik, Gaziantep – Karkamış, Şırnak – Uludere, Şanlıurfa – Harran, Osmaniye – Sumbas, Malatya – Doğanyol, Nevşehir – Derinkuyu, İzmir – Bayraklı, Ardahan – Göle, Bartın – Amasra, Tekirdağ – Çorlu, Gümüşhane – Kürtün, Ordu – Gürgentepe, Sinop – Türkeli, Manisa – Gördes, Gaziantep – İslahiye, Sinop – Saraydüzü, Bursa – Kestel, Bolu – Dörtdivan, Yalova – Termal, Adana – Ceyhan, Antalya – Demre, Nevşehir – Kozaklı

Tercüme büromuzu diğer bütün rakiplerimizden ayıran önemli farklar üstün teknolojik altyapımız, büyük ve karmaşık projelerdeki takdir edilen deneyimimiz, ahlaki ilkelere verdiğimiz önem, gerçekleştirdiğimiz çeviri projelerinin her kademesinde ciddiyetle gerçekleştirdiğimiz kalite süreçleridir.

psikiyatri çevirisi

Medikal çevirilerde neden bizi tercih etmelisiniz?

Şirketimizin kurulduğu ilk günden bu yana tıbbi çeviriler konularında çok sayıda işi hep zamanında ve üstün başarıyla sonuçlandırdık. Aşağıda sunduğumuz listede yazılı ve sözlü tıbbi çeviri hizmeti verdiğimiz konu başlıklarından bazı örnekler yer alıyor:

Boşaltım Sistemi Hastalıkları, Tıbbi Cihaz, Patent Belgesi, Kalp ve Damar Cerrahisi, Patent Başvurusu, Reflü Cerrahisi, Fizyoloji, Cerrahi, CTD (Modül I), Tıbbi Uzmanlık Tezi, Genetik, Pediyatri, Fotokimya, Anestezi, Alternatif Tıp, Çevresel Kimya, Farmakolojik Araştırma, Fizyopatoloji, Pratisyen Hekimlik, Sağlık Araştırması, BT, CAT, Jinekoloji, Akupunktur, Anamnez, Tıbbi Donanım, Hermeneutik, Organ Nakli, Ortodonti, Epikriz, Kolonoskopi, Plastik Rekonstrüktif Cerrahi, Cezaevi Hekimliği, İşyeri Hekimliği, Olgu Sunumu, Radyasyon Onkolojisi, Neonatoloji, Biyokimya, Viroloji, Aile Hekimliği, Monografi, Medikal Cihaz Kullanım Kılavuzu, Tıbbi Cihaz Kullanım Kılavuzu, Diyagnostik, Hepatoloji, Adli Travmatoloji, Hematoloji, İnfertilite, Koruyucu Hekimlik, Neurofeedback, Zührevi Hastalıklar, Adli Psikiyatri, Nöropatoloji, Tanı Bilim, Diyagnostik Görüntüleme, Psikoterapi, Rehabilitasyon, Elektrokardiyograf, Obezite, Nörofizyoloji, Araştırma Broşürü, Koruyucu Diş Hekimliği.

Günümüzde en yüksek kaliteli çeviri ve yerelleştirme hizmetlerinin yalnızca o dilin konuşulduğu ülkede verilebileceğini biliyoruz. Bu sebeple tüm çevirmen ve redaktörlerimiz sadece kendi ana dillerinde tercüme ve çeviri hizmeti sunuyorlar.

Yazan : İsmail Bener

önemli etiketlerimiz
tıbbi çeviri, tıbbi tercüme bürosu, tıbbi tercüme, çeviri bürosu, medikal tercüme, tercüme bürosu, tıbbi çeviri bürosu, psikiyatri çevirisi, medikal çeviri.

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Blog