Jinekoloji çevirileri

Jinekoloji çevirileri uzman olduğumuz alanlardan biridir.

Tıbbi konulardaki çeviri faaliyetleri insanların sağlığı ile ilgili olduğu için bir tercüme hatası ciddi sonuçlar doğurabilir. 2006 senesinde kurulan çeviri büromuz tıp fakültelerinden mezun profesyonel tercüman ve editör kadrosu ile tutarlı, doğru ve kaliteli medikal tercüme hizmetleri sağlamaktadır. jinekoloji çevirileri sağlamakta olduğumuz müşteriler içinde, özel sağlık merkezleri, devlet hastahaneleri, global farmakoloji şirketleri, tıbbi cihaz üreticisi firmalar, tıp doktorları ve araştırma merkezleri yer almaktadır.

jinekoloji çevirileri

Jinekoloji çevirileri alanındaki tüm istekleriniz ve talepleriniz için Semantik Dil Hizmetlerine bir e-posta mesajı yollayabilir veya bizimle telefonla iletişime geçebilirsiniz:
Telefon : 90 216 409 10 23 (pbx)
Fax : 90 216 409 10 24

Verdiğimiz üstün kaliteli hizmet yüzünden onlarca müşterimizden yaptığımız işi öven mektuplar bize gönderiliyor. Aşağıdaki listede bunlardan bazılarını görebilirsiniz:

 • Bizim için çeviri belleği (TM) hazırladığınız için tercüme maliyetimiz azaldı. Sizi seçmekle yerinde bir karar vermişiz. Sahip olduğunuz teknoloji ile gurur duyabilirsiniz. Tanıdığımız tüm kurumlara sizi öneriyoruz. İç Satın Alma Müdürü
 • Medikal aygıtlarımızın kullanım kılavuzlarını 30 farklı dile başarıyla tercüme ettiniz. Tıbbi ve teknik terminolojiye çok hakimsiniz. Bundan böyle hep Semantik Tercüme ile çalışacağız.
  (Satın Alma Müdürü)
 • Makul fiyat, müthiş kalite… Hastanemizi çeviri stresinden tamamen kurtardığınız için çok teşekkürler.
  (Satın Alma Yöneticisi)
 • jinekoloji çevirileri sahasında uygun bir tercüme bürosu bulmak sanıldığı kadar kolay değil. Bu alanda hem tecrübe hem uzmanlık sahibi çok az sayıda firmadan biri de Semantik Dil Hizmetleri. Tıp terimlerine son derece hakimler.
  (Kardiyoloji Uzmanı)
 • Tahlil raporlarımızın Fransızcaya tercüme edilmesinde profesyonelce çalışarak müthiş bir iş çıkarttınız. Tıp çevirilerindeki beceriniz tartışılmaz. Gerçekten teşekkür ediyorum.
  (Doçent Doktor)
 • Çeviri bürolarıyla çalışmak şirketimiz için hep bir sorun olmuştu. Semantik Çeviri ile bu sorundan kurtulduk. Profesyonel uzmanları ile kaliteli hizmet sağladıklarını söyleyebilirim.
  (Göz Kliniği Sahibi)
 • Tıp metinlerinin tercümesinde bu denli usta olmanıza gerçekten şaşırdım. Bu alanda daha önce bize hizmet sağlayan yabancı şirketlerin hepsinden daha iyi hizmet veriyorsunuz.
  (Özel Hastane Sahibi)
 • Şirketimiz adına hazırladığınız medikal terminoloji sözlüğü bize gerçekten çok fayda sağladı. Aradan onca yıl geçmiş olmasına rağmen o sözlükten hâla faydalanmayı sürdürüyoruz.
  (Doktor)
 • Tıbbi çeviriler hastanemiz için çok kritik. Bize gelen hastane raporlarında yapılacak en küçük bir çeviri hatası hastalarımızın sağlığına zarar verebilir. Semantik Çeviri işimizin kritikliğini bildiğinden çevirilere her zaman aşırı özen gösteriyor. (Hastahane Sahibi)
 • Daha önce işbirliği yaptığımız tercüme firmalarından tümünden ne kadar da farklısınız. Yüksek kaliteniz, itinalı tercümeleriniz ve bize sağladığınız rekabetçi için firmanıza çok teşekkür ederim.
  (İnsan Kaynakları Müdürü)
 • Çeviri büronuzun proje yöneticileri ve koordinatörleri hakikaten çok başarılılar. tercüme projelerimizin tamamında projelerin başından sonuna kadar bizimle sürekli iletişim kurarak ihtiyaç olan yerlerde bize sorular yönelttiler, bizim görüşümüzü aldılar. Projenin gidişatı hakkında bize sürekli bilgi ilettiler. Onlarla çalışmak gerçekten keyif verici.
  Genel Müdür Yardımcısı
 • Firmanızı kuzenim bana önermişti. Tıbbi araştırma makalemin Hintçeye tercümesi çok iyi oldu. İyi ki varsınız.
  (Akademisyen)
Dünyanın dört bir yanında bulunan ve kalitenin değerini bilen müşterilerimize dünyanın 100’den fazla dilinde her çeşit medikal tercüme ve yerelleştirme desteği sunuyoruz. Jinekoloji çevirileri desteği sağladığımız dillerden örnekler aşağıda yer alıyor:

Boşnakça jinekoloji çevirileri, Zuluca jinekoloji çevirileri, Hintçe jinekoloji çevirileri, Kırgızca jinekoloji çevirileri, Moldovca jinekoloji çevirileri, Malayca jinekoloji çevirileri, Farsça jinekoloji çevirileri, Bangladeşçe jinekoloji çevirileri, Türkmence jinekoloji çevirileri, Yunanca jinekoloji çevirileri, İtalyanca jinekoloji çevirileri, Bulgarca jinekoloji çevirileri, Kürtçe jinekoloji çevirileri, Makedonca jinekoloji çevirileri, Flamanca jinekoloji çevirileri, Sırpça jinekoloji çevirileri, Macarca jinekoloji çevirileri, Çince jinekoloji çevirileri, Lehçe jinekoloji çevirileri, Romence jinekoloji çevirileri, Altayca jinekoloji çevirileri, Korece jinekoloji çevirileri, Türkçe jinekoloji çevirileri, Çeçence jinekoloji çevirileri, İngilizce jinekoloji çevirileri, Slovakça jinekoloji çevirileri, Azerice jinekoloji çevirileri, Urduca jinekoloji çevirileri, Fransızca jinekoloji çevirileri, Sanskritçe jinekoloji çevirileri, Fince jinekoloji çevirileri, Rusça jinekoloji çevirileri, Tayvanca jinekoloji çevirileri, Katalanca jinekoloji çevirileri, Uygurca jinekoloji çevirileri, İbranice jinekoloji çevirileri, Hırvatça jinekoloji çevirileri, Hollandaca jinekoloji çevirileri, İsveççe jinekoloji çevirileri, Japonca jinekoloji çevirileri, İspanyolca jinekoloji çevirileri, Çekçe jinekoloji çevirileri, Almanca jinekoloji çevirileri, Danca jinekoloji çevirileri, Moğolca jinekoloji çevirileri, Kazakça jinekoloji çevirileri.

jinekoloji çevirileri

Firmamızın faaliyete geçtiği ilk günden bu yana yazılı ve sözlü tıbbi tercümeler konularında çok sayıda işi her zaman başarıyla neticelendirdik. Aşağıda medikal çeviri ve yerelleştirme çözümleri sağladığımız alanlardan bazı ana başlıklar listeleniyor:

Medikal Cihaz Teknik Şartnamesi, Tıbbi Ürün, Fiziksel Tıp, Medikal Cihaz, Tıbbi Mevzuat, Tıbbi Cihaz, Fiziksel Kimya, Nöroradyoloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Moleküler Genetik, Medikal Analiz Cihazı, Hermeneutik, Jinekoloji, Nöroşirurji, Medikal Bülten, Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları, MR, Tıbbi Cihaz Bakım Kılavuzu, Tıbbi Ürün Katalogu, Medikal Cihaz Bakım Kılavuzu, Hematoloji, Beyin Tümörü, CTD (Modül I), Algoloji, KÜB KT, Radyasyon Onkolojisi, Tanatoloji, Toksikoloji, Alerji Hastalıkları, Neurofeedback, Tıbbi Yayın, Sağlık Ekonomisi Araştırması, Medikal Yazılım, Tıbbi Yoğun Bakım Üniteleri, Kalp Damar Cerrahisi, Koruyucu Hekimlik, Klinik Deney, Reflü Cerrahisi, Psikopatoloji, Patent Belgesi, Biyokimya, Medikal Cihaz Teknik Şartname, Kalp Hastalıkları, Acil Tıp, Tıbbi Gereç, Klinik Biyokimya, Farmakoloji, Akademik Yayın, Viroloji, Hasta Bilgi Föyü, Spektroskopi, Psikoterapi, MRI, İnternet Sitesi, Kolorektal Cerrahi, Tıbbi Tahlil, Tıbbi Uzmanlık Tezi, Radyoloji, İnorganik Kimya, Kulak Burun Boğaz, Klinik Çalışma Raporu, Hepatoloji, Doktor Eğitim Materyalleri, Adli Jinekoloji, Organ Nakli, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Endokrinoloji, Mikrocerrahi, Kullanma Kılavuzu, Kadın Hastalıkları, İyileştirici Hekimlik, Farmasötik Kimya, Epidemiyoloji, Adli Toksikoloji, Embriyoloji, Patoloji, Analitik Kimya, İşyeri Hekimliği, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Elektrokardiyograf.

Jinekoloji çevirileri için neden bizi tercih etmelisiniz?

Bugünün dünyasında nitelikli tercümelerin sadece hedef dilin konuşulduğu ülkede üretilebileceğini biliyoruz. İşte bu sebeple tüm çevirmen ve redaktörlerimiz kendi ana dillerinde tercüme hizmeti sağlıyorlar.

jinekoloji çevirileri

Çeviri firmamızı sektördeki tüm rakiplerinden farklı kılan en temel noktalar teknolojik altyapımız, dev projelerdeki takdir gören tecrübemiz, etik prensiplere verdiğimiz önem, yaptığımız işin başından sonuna kadar uygulamakta olduğumuz kalite kontrol süreçleridir.
Semantik Çeviri Bürosu olarak Türkiyemizin sadece illerinde değil ayrıca birçok güzide ilçesinde de tıbbi çeviri hizmetleri vermekteyiz. jinekoloji çevirileri konusunda aşağıdaki ilçelerimizde de hizmet veriyoruz.

Çorum – Sungurlu, Bayburt – Aydıntepe, Artvin – Borçka, Rize – Hemşin, Kahramanmaraş – Göksun, Yozgat – Yerköy, Balıkesir – İvrindi, Ankara – Polatlı, Samsun – Vezirköprü, Gümüşhane – Torul, Kocaeli – Çayırova, Eskişehir – Mihalgazi, Bitlis – Mutki, Aydın – Bozdoğan, Eskişehir – Seyitgazi, Bolu – Göynük, Aksaray – Ağaçören, Malatya – Yazıhan, Çanakkale – Biga, Niğde – Ulukışla, Elazığ – Arıcak, Mersin – Toroslar, Çanakkale – Lapseki, Bolu – Dörtdivan, Balıkesir – Bigadiç, Aksaray – Sarıyahşi, Tunceli – Hozat, Hatay – Yayladağı, Isparta – Yenişarbademli, Eskişehir – Tepebaşı, Ordu – Çaybaşı, Rize – Ardeşen, Bartın – Ulus, Bingöl – Solhan, Adıyaman – Gölbaşı, Kütahya – Şaphane, Giresun – Eynesil, Ardahan – Damal, Sivas – Hafik, Batman – Kozluk, Bayburt – Demirözü, Erzurum – Tortum, Muğla – Ula, Tunceli – Nazımiye, Eskişehir – Sivrihisar, Edirne – Uzunköprü, Kars – Arpaçay, Kırıkkale – Karakeçili, Rize – İyidere, Şanlıurfa – Birecik, Trabzon – Çarşıbaşı, Aksaray – Gülağaç, Adıyaman – Kahta, Sinop – Gerze, Bingöl – Yayladere, Uşak – Karahallı, Artvin – Murgul, Tekirdağ – Saray, Samsun – Tekkeköy, Hatay – Reyhanlı, Kahramanmaraş – Afşin, Bilecik – İnhisar, Yozgat – Kadışehri, Kastamonu – Azdavay, Kilis – Elbeyli, Rize – İkizdere, Kütahya – Simav, Kastamonu – Bozkurt, Kars – Kağızman, Nevşehir – Kozaklı

Jinekoloji çevirileri konusunda Türkiye’nin en seçkin şirketi: Semantik Çeviri Bürosu

jinekoloji çevirileri

Yazan : Zeliha Karahan

anahtar kelime dizisi
medikal çeviri, tıbbi çeviri, medikal tercüme, çeviri bürosu, tıbbi tercüme, tıbbi çeviri bürosu, jinekoloji çevirileri, tercüme bürosu, tıbbi tercüme bürosu.

Tagged with: , , , , , , , ,
Posted in Blog